CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY Tiskni & hraj - Drill it
téma založeno uživatelem Skubin - 31.3.2018, 23:15

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 3 pripluv 4 rpo7 2 Skubin 2 šmoula 2
#1
Ad První sníh — to se mi líbí Usměvavý . Kartičky už mám připraveny na výrobu, jen se mi nedaří vytisknout návod v češtině Smutný .
Zkoušel jsem řadu vyřazení (původní nápad byl vytisknout to jako brožuru a sešít skobkami do V1), zkoušel jsem tři tiskárny a vždy se mi vytiskne jen titulní strana, první strana a poslední strana. Je tento problém jen na mém přijímači, nebo to PDF je zkomolené?

Pak si to ještě budu muset projít a dát si dohromady, kolik čeho potřebuji a bude na čase otravovat někoho s 3D tiskárnou (skromně zdravím @šmoula Vítěz ).
Odpovědět
#2
Právě jsi popsal vazbu V1 Vítěz .

Jen se mi to nedaří vytisknout a já nevím proč Naštvaný .

S 3D se rád ozvu, ale prvně si to musím pročíst a udělat si jasno v tom, co všechno vlastně potřebuju...
Odpovědět
#3
Děkuji, jak se k tomu dostanu dám vědět.

EDIT: tak zase nic Zlý úsměv .
Druhou a třetí stranu mi to prostě netiskne, jakoby se jednalo o nastavení v PDF (ale nemám nástroje, jak to zkontrolovat). Papír jen projede tiskárnou. Tak já už nevím. Uáááááááá...

EDIT 2: tak jsem to obešel. Udělal jsem print screens z PDF, to vložil do Wordu, trochu zformátoval a mám to. Ale stejně bych rád vyřešil, kde je zakopán pes...
Odpovědět
#4
Takže problém je na mém přijímači...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  OSTATNÍ DESKOVKY First snow a Drill it borks 2 2 409 5.2.2019, 16:16
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)