CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
OSTATNÍ DESKOVKY TM: 5. rozšíření - Neklid (Turmoil)
téma založeno uživatelem Eldenroot - 18.1.2019, 23:13

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Curuj 9 Eldenroot 42 Knorovi 1 rpo7 2 Skubin 18
#1
prrr, ešte nemám ostatné rozšírenia :D TM prišlo teraz na vianoce a v týždni kupujeme predohru, tak netreba ponáhlať Usměvavý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#2
neviem či to rozšírenie neoželím. Politiku nemusím a v hrách sa jej vyhýbam ako môžem Nerozhodnutý
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#3
KS kampaň spustená

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Normálne rozmýšľam, či do toho ísť, ked ponúkajú aj CZ. A držiaky nemám, Promo karty by som chcel. Potom cenovka nevyzerá tak zle
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#4
MindOK asi bude mať Promo karty. Otázne je, ako ich bude distribuovať.
Poštovné jednej krabice bude 13$. Stĺpce sú podľa výšky vybratej "odmeny" (pledge)
Tiež si počkám, čo tam bude za dalšie karty
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#5
Pekný research
na ZH napočítali 15 kariet. To je jedno, bude ich dosť. JA ešte rozmýšľam a lámem kamaráta Vítěz By sme sa podelili o poštovné. Prípadne sa k niekomu pridáme. Času ešte dosť, len nezabudnúť.
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#6
Ten názov v CZ je už finálny? to mi nejako ušlo.
Inak by to chcelo držiak aj na tú novú dosku, prípadne dual layer. Ako to píšu aj iní na KS v komentároch. Ale asi sa nedočkáme. Prípadne niečoho viac. Podľa mňa nemali ísť cez KS, ked to je vlastne hotová hra... Na to nie je KS určený
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#7
vyzerá to pekne. tiež čakám na svoju kopiu :)
bolo by záhodno premenovať túto tému, kedže to nebude "zmatek"
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#8
súhlas s tebou, som rád že som do KS išiel. Rozšírenie by som kupoval tak či tak, prečo si to nevylepšiť.
Obaly mám nachystané :D
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět
#9
aký je dárek? ja to mám u kamaráta, bral 4 krabice a mali sme tak lacnejšie poštovné... či som o moc prišiel  Zlý úsměv ale mám silné podozrenie, že to kúpila aj manželka na KS, že bude pod stromček
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
OSTATNÍ DESKOVKY TM: PROMO KARTY - Kickstarter kampaň - Turmoil - přehled všech karet Eldenroot 1 3 386 29.4.2019, 21:01
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)