CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY Carcass ONE
téma založeno uživatelem šmoula - 31.5.2019, 11:33

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 8 Curuj 1 danka 1 Eldenroot 6 Kamzik 1 Knorovi 1 Skubin 2 šmoula 13 TomasZez 1
#1
(31.5.2019, 11:33)šmoula Napsal(a): Pokouším se trochu programovat, tak proč neudělat carcassonne pro 1 ?  Pracovní název Carcass ONE (čti Karkas van) Usměvavý . Upozorňuji, že nejsem programátor, takže na to prosím berte ohled Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Jedná se o obdobu tetrisu - skládáte dílky a po ukončení nikoliv řady, ale města,cesty a kláštera dané kostičky ubudou a vy získáte body.
Hra je v plinkách a je to jedna z prvních hratelných verzí. Hru je možné vyexportovat na Win,macOS,linux, android a html. Pro vaše potřeby jsem zvolil html ať nemusíte nic instalovat.
Pokud hrajete na PC, tak levé myšítko pokládá kartičku a pravé otáčí. Na mobilu je to o něco horší a k otáčení slouží šipky pod kartičkou.
Budu rád za Vaše názory a náměty...
Ještě jedna technická - nemáte někdo Carcassonne font s diakritkou ?
Nevíte někdo, jak je to s licencí kartiček ? nebude mě za to HiG uhánět ?
díky Usměvavý

Hra je suprová, zkoušel jsem ji do cca 1200 bodu.  Potlesk

Font s diakritikou bohužel nemám. Co se týká licence, byl bych opatrný v případě, že bys měl hru jakýmkoli způsobem zpoplatněnou. Pokud chceš mít jistotu, napiš krátký dotaz na jejich email

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Myslím si, že by neměli mít důvod zakázat kartičky používat... 

Za mě palec nahoru  Palec nahoru
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)