CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne: Hrad nové polské vydání
téma založeno uživatelem BigBoss - 24.9.2019, 0:49

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BigBoss 5 Bumsakalaka 1 Chmura 12 Eldenroot 2 Fanny 2 šmoula 1 xwinte00 1
#1
Carcassonne „Zamek“

Našel jsem zajímavou informaci.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



co si o tom myslíš?

Bohužel, ve hře není obsaženo rozšíření Sokol.

PS:

promiň, omylem jsem přepsal překlad do češtiny.

Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 2x   Chmura, šmoula
#2
Děkujeme za velice zajímavou informaci!

-Popravdě jsem opravdu nečekal, že bude někdy mít Carcassonne hrad svoji reedici a zbrusu nový kabát! Je ovšem velká škoda, že není v tomto vydání i rozšíření Sokol to by velice zvedlo hodnotu této hry.

-Co se týká grafického provedení (alespoň soudě podle krabice) vypadá velice povedeně a líbivě!

-Co se týká figurek tak jsem si všiml změněné figurky paláce.

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BigBoss
Odpovědět
#3
Měli do toho dát jako bonus minirozšíření Sokol, pak by to mohl být bestseller :)
Odpovědět
#4
Hra by měla teprve vyjít 17. 10 2019!

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Nedalo mě to a tak jsem napsal do MINDOKU, nemají více informací.

Dobrý den,
Mám dotaz ohledně polského vydání reedice Carcassonne hrad. Chtěl jsem se touto cestou zeptat, zda se počítá s vydání i u vašeho vydavatelství, nebo zda to má v plánu HIG. Celkem nás překvapilo toto polské vydání mimo klasickou Carcassonne edici. Podle dostupných obrázků to vypadá, jen na novou grafickou úpravu stávající hry. Nemáte prosím více informací o této hře?

Děkuji za vaši odpověď
Za české Carcassonne forum ...
_____________________________________________________________________________________________________________

Odpověď z MINDOKU:

 Dobrý den,
máme k dispozici pouze stejné informace jako Vy, zatím na oficiální vyjádření Hans im Glücku čekáme. Nicméně nemáme v plánu tuto hru vydávat. 

S pozdravem a přáním pěkného dne,
 

Kateřina Hálová
office manager
______________________________________________________________________________________________________________________

                                          ..., takže ani MINDOK neví víc než my!
Šokován

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   BigBoss, Petr Chytka
Odpovědět
#6
(25.9.2019, 13:39)Chmura Napsal(a): Nedalo mě to a tak jsem napsal do MINDOKU, nemají více informací.

Dobrý den,
Mám dotaz ohledně polského vydání reedice Carcassonne hrad. Chtěl jsem se touto cestou zeptat, zda se počítá s vydání i u vašeho vydavatelství, nebo zda to má v plánu HIG. Celkem nás překvapilo toto polské vydání mimo klasickou Carcassonne edici. Podle dostupných obrázků to vypadá, jen na novou grafickou úpravu stávající hry. Nemáte prosím více informací o této hře?

Děkuji za vaši odpověď
Za české Carcassonne forum ...
_____________________________________________________________________________________________________________

Odpověď z MINDOKU:

 Dobrý den,
máme k dispozici pouze stejné informace jako Vy, zatím na oficiální vyjádření Hans im Glücku čekáme. Nicméně nemáme v plánu tuto hru vydávat. 

S pozdravem a přáním pěkného dne,
 

Kateřina Hálová
office manager
______________________________________________________________________________________________________________________

                                          ..., takže ani MINDOK neví víc než my!
Šokován
Hmm to je zajímavé - čekají na vyjádření od HiG, ale nemají v plánu to vydat... Takže budeme nakupovat v Polsku ? Usměvavý
chtělo by to, aby nějaký zaměstnanec (třeba office manager) se zaregistroval zde na fóru a házel by sem všechny novinky + by třeba mohl zatlačit na mindok, aby vydaly více věco pro náš český Carcassonne Usměvavý
Odpovědět
#7
(25.9.2019, 14:28)šmoula Napsal(a): Hmm to je zajímavé - čekají na vyjádření od HiG, ale nemají v plánu to vydat... Takže budeme nakupovat v Polsku ? Usměvavý
chtělo by to, aby nějaký zaměstnanec (třeba office manager) se zaregistroval zde na fóru a házel by sem všechny novinky + by třeba mohl zatlačit na Mindok, aby vydaly více něco pro náš český Carcassonne Usměvavý

 Ano, pravděpodobně to vypadá na nákup v Polsku!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ohledně Mindoku a "informací o novinkách" tu již jednou něco s velkou slávou proběhlo! Peťul měl od Mindoku slíbenou spolupráci, ale pak to nějak bohužel vyznělo na prázdno!!!! Naštvaný

Prostě, když se nezeptáme tak se nic nedovíme!!!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jako ochutnávka v příloze kartičky nového vydání hry HRAD!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BigBoss
Odpovědět
#8
Žádný manažer určitě tuto práci dělat nebude :) navíc by ztratili hype efekt kdyby to prozradili dříve.

Kdo chtěl, tak tomu chodí měsíčně informační email z Mindoku - jsou tam chystané novinky, dotisk atd. vím, že to není ideální, ale lepší než nic...
Odpovědět
#9
Po provedení dalšího výzkumu jsem našel následující Usměvavý


.pdf   

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

(Velikost: 5,54 MB / Nahráno: 29.9.2019, 2:15 / Stažení: 4x)

                   

zdroj:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#10
Děkujeme za další informace!

-Podařilo se mě z těchto stránek (viz příspěvek výše) stáhnout Polský návod! Návod je již nahrán v sekci ke stažení.

-Díky tomu jsou také již známy všechny herní komponenty, které jsou téměř shodné s původní hrou.

-Zjištěné novinky jsou samozřejmě již přidány v naší

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Představení 2. vydání základní hry nové edice peťul 4 118 3.1.2023, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Carcassonne: Lovci a sběrači (Nová edice) ČESKÉ VYDÁNÍ Chmura 11 2327 22.10.2020, 0:53
Poslední příspěvek: Chmura
  Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG Bumsakalaka 10 1615 1.10.2020, 14:18
Poslední příspěvek: Chmura
  Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) Chmura 16 3001 22.1.2020, 23:41
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)