CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne: Hrad nové polské vydání
téma založeno uživatelem BigBoss - 24.9.2019, 0:49

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BigBoss 5 Bumsakalaka 1 Chmura 12 Eldenroot 2 Fanny 2 šmoula 1 xwinte00 1
#1
Děkujeme za velice zajímavou informaci!

-Popravdě jsem opravdu nečekal, že bude někdy mít Carcassonne hrad svoji reedici a zbrusu nový kabát! Je ovšem velká škoda, že není v tomto vydání i rozšíření Sokol to by velice zvedlo hodnotu této hry.

-Co se týká grafického provedení (alespoň soudě podle krabice) vypadá velice povedeně a líbivě!

-Co se týká figurek tak jsem si všiml změněné figurky paláce.

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BigBoss
Odpovědět
#2
Hra by měla teprve vyjít 17. 10 2019!

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Nedalo mě to a tak jsem napsal do MINDOKU, nemají více informací.

Dobrý den,
Mám dotaz ohledně polského vydání reedice Carcassonne hrad. Chtěl jsem se touto cestou zeptat, zda se počítá s vydání i u vašeho vydavatelství, nebo zda to má v plánu HIG. Celkem nás překvapilo toto polské vydání mimo klasickou Carcassonne edici. Podle dostupných obrázků to vypadá, jen na novou grafickou úpravu stávající hry. Nemáte prosím více informací o této hře?

Děkuji za vaši odpověď
Za české Carcassonne forum ...
_____________________________________________________________________________________________________________

Odpověď z MINDOKU:

 Dobrý den,
máme k dispozici pouze stejné informace jako Vy, zatím na oficiální vyjádření Hans im Glücku čekáme. Nicméně nemáme v plánu tuto hru vydávat. 

S pozdravem a přáním pěkného dne,
 

Kateřina Hálová
office manager
______________________________________________________________________________________________________________________

                                          ..., takže ani MINDOK neví víc než my!
Šokován

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   BigBoss, Petr Chytka
Odpovědět
#4
(25.9.2019, 14:28)šmoula Napsal(a): Hmm to je zajímavé - čekají na vyjádření od HiG, ale nemají v plánu to vydat... Takže budeme nakupovat v Polsku ? Usměvavý
chtělo by to, aby nějaký zaměstnanec (třeba office manager) se zaregistroval zde na fóru a házel by sem všechny novinky + by třeba mohl zatlačit na Mindok, aby vydaly více něco pro náš český Carcassonne Usměvavý

 Ano, pravděpodobně to vypadá na nákup v Polsku!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ohledně Mindoku a "informací o novinkách" tu již jednou něco s velkou slávou proběhlo! Peťul měl od Mindoku slíbenou spolupráci, ale pak to nějak bohužel vyznělo na prázdno!!!! Naštvaný

Prostě, když se nezeptáme tak se nic nedovíme!!!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jako ochutnávka v příloze kartičky nového vydání hry HRAD!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BigBoss
Odpovědět
#5
Děkujeme za další informace!

-Podařilo se mě z těchto stránek (viz příspěvek výše) stáhnout Polský návod! Návod je již nahrán v sekci ke stažení.

-Díky tomu jsou také již známy všechny herní komponenty, které jsou téměř shodné s původní hrou.

-Zjištěné novinky jsou samozřejmě již přidány v naší

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Zde je grafická podoba žetonů pro hru Hrad!

  -Jak se vám líbí?

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Tak to vypadá, že bylo posunuto vydání hry na 3. 1. 2020! Smutný

 -No snad se vydání hry dočkáme... Myslí si svoje

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   BigBoss
Odpovědět
#8
Děkujeme za odkaz. Usměvavý

 -Jeden z obrázků přidán do

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Vydání hra bylo odloženo z 3. 1. 2020 přesunuto na 10.1. 2020!
Ale i po tomto termínu není hra dostupná a na stánce vydavatele je u hry poznámka "Produkt dočasně nedostupný"! Smutný

 -No snad se vydání hry dočkáme... Myslí si svoje

 -Nemá někdo z vás bližší informace, proč bylo vydání hry již potřetí odloženo?

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Tak to je velice dobrá zpráva. Už jsem přemýšlel nad amatérské výrobou. Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Představení 2. vydání základní hry nové edice peťul 4 118 3.1.2023, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Carcassonne: Lovci a sběrači (Nová edice) ČESKÉ VYDÁNÍ Chmura 11 2 327 22.10.2020, 0:53
Poslední příspěvek: Chmura
  Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG Bumsakalaka 10 1 615 1.10.2020, 14:18
Poslední příspěvek: Chmura
  Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) Chmura 16 3 001 22.1.2020, 23:41
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)