CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Tower Bridge - figurkové rozšíření
téma založeno uživatelem Drewie - 8.11.2020, 22:49

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 6 Drewie 11 Eldenroot 2 Kamzik 10 Petr Chytka 1 šmoula 3
#1
Já bych taky propojil jen dvě nedokončené (popř. V tomto tahu lze obě zavřít a udělat tedy 1 velké).
a co v průběhu hry, když máš jedno město obsazené +propojené do druhého si přemístit Tower bridge jinam, (podle pravidel umisťování Tower bridge) a tím uzavřít první město ?
Odpovědět
#2
Most tedy může být odebrát - pokud nenasazuješ meepla ?
Po odebrání je to standardní vyhodnocení + jak píše chmura, stavitel zpět do zásoby - což může být jeden z důvodů proč most odebrat Usměvavý
A kdy se dá most odebrat ? jen když alespoň jedno město je neuzavřené ? resp. po uzavření bych řekl, že by měl být na svým místě až do konce hry - mohl by totiž nastat problém s tím, že král řeší největší město - tak ať v tom není binec Usměvavý
Jinak nemůže být sežrán drakem, zničen morem ani zajat věží.
Odpovědět
#3
Omlouvám se, že jsem nějak nestihl hlasovat, ale nechcete to ještě trochu změnit? Tento název si asi nezapamatuju. Představoval bych si něco obecného a ne název mostu jako takový... Ale pokud na mě nedáte, tak co už s váma Velký úsměv
dále jak píše Chmura, tak bych přišel všechny spin offy a třeba myslím že u jižního moře, mayflower, zimní krajina, možná zlata horečka + třeba v dalších by toto rozšíření šlo použít Usměvavý
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Tower Bridge of London -figurka k rozšíření Chmura 8 1 266 9.11.2020, 22:12
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)