CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - pošta NEJDE!
téma založeno uživatelem Chmura - 13.12.2020, 16:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 8 Curuj 1 Drewie 2 Eldenroot 2 Kamzik 1 Mroj 1 PetrM 1 Silveralius 6 šmoula 1 TGD 2 Zdeněk 1
#1
Ahoj mám stejný problém. Objednáno 21.11 (2 min po půlnoci :D ) a balíček je od 30.11.2020, 08:43 v Radefeld, Germany. Trackovací číslo nefunguje. Už jsem s tím dvakrát otravoval Českou poštu podruhé co jsem byl i trošku nepříjemný jsem z nich dostal, že o balíčku asi vědí, ale čekají až jim ho Němci předají bo co.
Docela mě s tím už štvou. Z Finska balíček šel taky přes Německo a byl tu za 2 dny v podstatě :D Z německa došel do ČR přes noc...
Kdyby to předali PPL tak si myslím, že už to dávno mám doma.

Jinak dneska jsem jim na support poslal email tak uvidím co odpoví :) Jedině oni mají práva to trošku popohnat nebo minimálně zjistit kde se to zaseklo. Už jsem prolezl německé stránky DHL tak, že vím, že jako příjemce zásilky mám v podstatě 0 šanci zjistit co se děje. A jejich Německá telefonní support linka nemá podporu angličtiny takže tam se s nima taky moc nedomluvím. Ale doclea mě to štve :D
[-] 2x   Chmura, TGD
Odpovědět
#2
Má zísilka se také pohnula :) Hurá :D
Sledovací číslo i začlo fungovat :)
Už jen počkat až to česká pošta doveze :D
Takže možná do konce týdne :D
Odpovědět
#3
Tak mě taky balíček dorazil.
Ale pohroumnaý. Někde na to hodili něco těžkého takže krabice je natrhlá a mapy co tam byly mají na sobě drobnou vadu na kráse.
Ale zbytek byl naštěstí v pohodě a bylo v balíčku všechno.
Radši nechci vědět který dopravce to poškodil, ale vsadil bych boty na českou poštu...
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#4
Takhle reklamace by mohla být složitější :D Objednávka nebyla na moje jméno :D Ale já to asi nechám být. Pokud nenajdu nějaké další poškození něčeho tak to nechám být. Není to až tak hrozné. Všiml jsem si toho ostatně až při druhém podrobnějším průzkumu. Zítra ještě všechny novinky ve sbírce nafotím a hodím do druhého vlákna (snad :D můj čas na focení čehokoliv je dost omezený).
Odpovědět
#5
Tak po tom co jsem včera učinil objednávku na cundco.de jsem dostal úžasnou error hlášku "We were not able to send the order confirmation by mail, please contact the shop owner".
No email fakt nepřišel :D Tohle je asi nejkratší interval od okamžiku, kdy jsem udělal objednávku a psal na support :D
To to začíná :D Snad to je jen tím, že tam mám jedotlivé kartičky a potřebují to zkontrolovat, ale už to je zaplacené přes PayPal tak nevím :D
Odpovědět
#6
Tak sice z supportu neodepsali, ale balíček už je na cestě :) Tak snad to bude dobré a snad tentokrát dorazí i v celku :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - pošta Eldenroot 1 382 230 366 28.3.2024, 13:09
Poslední příspěvek: Sandrus90
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 49 15 140 27.3.2024, 22:36
Poslední příspěvek: Chmura
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření) Chmura 161 36 405 30.1.2024, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 209 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)