CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - pošta NEJDE!
téma založeno uživatelem Chmura - 13.12.2020, 16:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 8 Curuj 1 Drewie 2 Eldenroot 2 Kamzik 1 Mroj 1 PetrM 1 Silveralius 6 šmoula 1 TGD 2 Zdeněk 1
#1
Mě zase DHL tracking píše, že zásilka byla doručena adresátovi na mé jméno někde v Mnichově. Já ovšem nic nemám a při zobrazení adresy je moje CZ adresa správná. Cundco se mi ozvalo, že v tom má DHL nějaký hokej a že se jim snaží zásilku vrátit zpátky, ale že se taky divěj, proč jim systém ukazuje, že je doručená. Asi se někdo holt spletl při kliknutí na nedoručitelná a zadal doručená. Ale je to už evergreen, loni jsem čekal na doručení od začátku prosince do letošního května, takže asi tak. :D Přitom předešlé roky tři zásilky došly naprosto v pořádku. České PPL (které v CZ zastupuje DHL) opět předvedlo solidní výkon a sdělilo mi, že pokud číslo zásilky není v jejich PPL systému, nehodlají s tím nic dělat. Po mém naléhání, že by to snad měli řešit a že mě jejich PPL systém nezajímá, ať se laskavě podívají do DHL systému se mnou ukončili chat. Takže jsem jim musel vybíravými slovy sdělit, co si o nich myslím. Achjo. Ještě že zásilka byla pro mě a ne Vánoční dárek, s takovoudle to vidím opět nejdřív koncem ledna. Nerozhodnutý
[Obrázek: green-meeple.png] 
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - pošta Eldenroot 1 382 230 366 28.3.2024, 13:09
Poslední příspěvek: Sandrus90
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 49 15 140 27.3.2024, 22:36
Poslední příspěvek: Chmura
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření) Chmura 161 36 405 30.1.2024, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 209 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)