CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne kartičkář (C-architekt)
téma založeno uživatelem šmoula - 9.3.2021, 16:43

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 10 Chmura 11 CrunchSK 10 Eldenroot 5 Kamzik 2 Mati 6 Silveralius 2 šmoula 19 xwinte00 3 Zdeněk 1
#1
Ještě by to chtělo doplnit Lovce a sběrače V1 ;), Jinak po prvním spuštění hodnotím velice kladně. Určitě se bude hodit, pro vývoj nových kartiček.
Odpovědět
#2
(18.3.2021, 12:22)Mati Napsal(a):
(17.3.2021, 16:03)šmoula Napsal(a):
(17.3.2021, 15:34)Zdeněk Napsal(a): Už taky testuju kartičkář a zatím dost dobrý! Hodně se mi líbí možnost přidávat si vlastní obrázky  Nevinný

To jsem rád. Pokud někdo přídá svoje objekty a bude se chtít s němi podělit i s osatními, tak nechť mi je pošle a já je zařadím do "oficiální datbáze" Usměvavý
Edice se budu smažit průběžně doplňovat, ale i když je teď u nové_edice přes 100 objektů, tak zdaleka nejsou všechny, takže si určitě dovedete představit kolik jich bude celkem napříč všemi edicemi Velký úsměv , takže to ještě nějakou dobu potrvá, ale pomoc je vítána Usměvavý plus mi klidně dejte vědět jakou edici preferujete, abych věděl co dělat prioritně Mrknutí

Len pre info so šmoulov som sa dohodol na detailnejších objektoch do C2.. ktoré prerábam.. A budú upgrejdnuté.. (musíte mať jeho najnovšiu verziu :D ) za pár dní ked ich dorobím.. na názornu ukažku pridám aký bude rozdiel v objektoch aj hlavný podklad lúky sa bude meniť lebo sa nezhodoval s originálom (testoval som ) takže ak sú tu nejaký nadšenci ktorý už makajú na nových kartách že si  ich spravia.. a chcú čo najkvalitnejšie karty tak si počkajte  Mrknutí alebo sami posúdte ktoré sú lepšie

Jen tak dal at te neoposti nadceni a chut.
Odpovědět
#3
Jak píše "taťka" Šmoula, pokud někdo bude chtít nějaké objekty/spin-off, tak je mohu z dobrých skenů udělat. Myslím si že LS1 a pKaU mají nyní dost objektů.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)