CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
V ČR a SR startuje prodej třetí edice!
téma založeno uživatelem peťul - 23.8.2022, 20:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
biggs 9 Bumsakalaka 15 Chmura 17 Fanny 1 hepyno 4 Kamzik 4 Mati 3 PetrM 4 peťul 1 Sandrus90 3 Silveralius 2 šmoula 8
#1
(24.8.2022, 21:17)Kamzik Napsal(a): Tak zatím jsem to u nás našel jen na tlamagames.cz za pouhých 1639,-Kč. To zatím vychází levněji i s poštovným z cundco.de.
Nebo hledám špatně? Asi je ještě brzy.

No to co mají na tlamě je od HiG. Toto je od mindoku a cena bude cca jako starý bigbox.
Ale je to ještě brzo, než se to objeví v obchodech.
[-] 2x   Chmura, danka
Odpovědět
#2
Tak už jsem našel na planetě her - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Pokud si to někdo bude (ať už odkudkoliv) kupovat, tak poprosím o info, zda-li mají v pořádku mini-rozšíření DOPISY (klidně formou SZ)
Díky Mrknutí
Odpovědět
#3
Nevydržel jsem a dal jsem jim tam komentář Mrknutí
Pracuji jako IT, ale netvrdil bych taky, že notebook a stolní PC je stejný, sice jsou kompatibilní co se týče SW, ale na stole to člověk (aspoň teda myslím) pozná.
Tak uvidíme Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Kamzik
Odpovědět
#4
Ale je, zrovna u vás v Brně :

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Jinak už iv knihkupectví to občas mívají.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
(5.10.2022, 23:07)Bumsakalaka Napsal(a): No ano, v tomto je MINDOK vydanie BigBox 2021 specificke, nakolko ma ako jedine povodne zaoblenie rohov karticiek.

Dle fotek bigbox od HiG má stejný rohy jako od mindoku. Kartičky si myslím, že se dělají ve stejné fabrice... Myslí si svoje
Odpovědět
#6
Tak bych ruku si ohně za to, že duchové budou mít kulatý rohy. Přinejhorším bych se spálil no Vystrašený
Myslím že jen ten bigbox byly taková trošku chybička.
A jestli ne, tak se dám na Osadníky z Katanu Šťastný
Odpovědět
#7
Ahoj a vítej na fóru. Přes internet bych to asi neobjednával, kdo ví co by ti poslali... Občas mají bigbox z 2017 a mají tam nové obrázky a naopak....
Jak vypadají jednotlivé krabice se můžeš podívat na našem přehledu

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#8
Ostatní jazyky budou to samo co od HiG.
Doporučuji tedy koupit anglickou verzi a potom to sem napsat :⁠-⁠D
[-] 2x   Chmura, Sandrus90
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Mapy C3 -Prodej jednotlivých map Chmura 0 25 19.4.2024, 21:46
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)