CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
V ČR a SR startuje prodej třetí edice!
téma založeno uživatelem peťul - 23.8.2022, 20:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
biggs 9 Bumsakalaka 15 Chmura 17 Fanny 1 hepyno 4 Kamzik 4 Mati 3 PetrM 4 peťul 1 Sandrus90 3 Silveralius 2 šmoula 8
#1
(23.8.2022, 23:05)hepyno Napsal(a): Zaujímalo by ma, ako vyzerá to vnútro - plastový insert je veľmi nepraktický a niečo takéto

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

nerobia aj pre minirozšírenia.

Tato otázka je trochu mimo toto téma! Doporučuji založit samostatné téma. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
A změny verze 3 nejsou bohužel tak kosmetické jak tvrdí! Naštvaný
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#3
(24.8.2022, 21:17)Kamzik Napsal(a): Tak zatím jsem to u nás našel jen na tlamagames.cz za pouhých 1639,-Kč. To zatím vychází levněji i s poštovným z cundco.de.
Nebo hledám špatně? Asi je ještě brzy.


Hledáš dobře! Na tlamagames.cz byl nabízen Německý big box již delší dobu, vím o něm. Když jsem sháněl nový Big box tak jsem chtěl tem od MINDOKU (vyšel jako první v Polsku).

 Myslím, že by se nový Big box mohl objevit zde:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



 Svět her je výhradní prodejce MINDOKU! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Ano je psal jsem to v předchozím příspěvku! Šťastný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
No pěkné video!

 -Je moc "hezké" jak je zde řečeno, že " žádné rozdíly zde v jednotlivých edicích nejsou a vše je kompatibilní " ! Šťastný

 -To se pak nabízí otázka proč to znovu vydávají..., jenom kvůli "hezčí krabici a ekologickému insertu"... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(4.10.2022, 22:59)Kamzik Napsal(a): Tady taky a za super cenu.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 -No jen aby to nebyl výprodej starší verze! Myslí si svoje 

  -Zdá se mě divné, aby u novinky měly poznámku "VÝPRODEJ"!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   PetrM
Odpovědět
#7
Ano viděl jsem to také a stále doufám, že to Mindok opraví. Myslí si svoje

 -Horší je ovšem to, že u Big boxu 7 (2021) mají kartičky stejné "zaoblení rohů" jako donedávna vydávané Carcassonne 2! Ale u Základní hry Carcassonne 3, která vyšla mimo jiné také ve stejném roce tomu tak není! více obrázek v příloze! Naštvaný

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#8
(5.10.2022, 23:07)Bumsakalaka Napsal(a): No ano, v tomto je MINDOK vydanie BigBox 2021 specificke, nakolko ma ako jedine povodne zaoblenie rohov karticiek.

A jiná vydání big boxu 7 jsou na tom jak?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Už se ale stalo, že HIG a Mindok měli rozdílný tisk kartiček. Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
(23.10.2022, 11:12)Sandrus90 Napsal(a): A to by mě teď jako zajímalo, jak to bude s novým carcassonne duchové??? DE a Mindok? Budou sady stejné? Nebo to bude jiné?

No uvídíme... Nicméně mám předobjednáno a jak ji budu mít v rukou budete všichni vědět jaké má rohy. 

 -Takže budete všichni vědět jestli koupit, nebo ne!  Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Mapy C3 -Prodej jednotlivých map Chmura 0 25 19.4.2024, 21:46
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)