CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ Mistrovství SR v Carcassonne 2023
téma založeno uživatelem Chmura - 14.5.2023, 1:41

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 hepyno 2 Mati 1
#1
Mistrovství SR v Carcassonne 2023

Dnes 14.5. 2023 se konají v Bratislavě Mistrovství SR v Carcassonne 2023!

"Barvy našeho fóra" zde bude hájit Radovan a Mati! Samozřejmě jim přejeme co nejlepší umístění.

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
#2
Dajte vedieť ako dopadli :)
Odpovědět
#3
Tak taký rýchly report môžem poslať.. Podrobnejší bude prídaný v 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 čoskoro moderátorom.

Turnaj prebiehal v priestoroch nákupného centra VIVO v Bratislave. Priestory fakt pekné. 
Turnaja sa zúčastnilo solídnych 48 hráčov. 
Hralo sa na 6 kôl (po 4 kole obedňajšia prestávka). Hralo sa podľa štandartných pravidiel s nasledujúcim upresnením (v zmysle aktuálnych pravidiel oficiálnych MS v Essene)
Reprezentačný tím Slovenska ktorý pôsobí na 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Na turnaj z 8-členného tímu prišli  na tento turnaj 5 členovia a to:
Matej Tabák 
David Krajčovič
Radovan Gabriš 
Matej Markuš (Mati)
Nikola Chovanová


Po 6 kole bolo poradie:
1. Matej Tabák       6 Výhier 
2. Ladislav Holiš     5 Výhier
3. Radovan Gabriš  5 Výhier
4. Dávid Krajčovič  5 Výhier
5. Matej Markuš     5 Výhier 
6. Tomáš Hrnčiar   4 Výhry
7......
10. Nikola Chovanová 4 Výhry

Do semifinále postupovali prvý 4-ja. Bohužiaľ mi to ušlo tak ako v roku 2021 kde som tiež skončil na 5 mieste a nepostúpil som do vyraďovacej fázy. 
Prvým kritériom postupu je počet bodov, druhým kritériom je súčet počtu bodov všetkých súperov hráča okrem najslabšieho (Median-Bucholz) a tretím je jeho dosiahnuté skóre zo všetkých hier. Takže na základe druhého kritéria som nepostúpil.. Nevadí

1. semifinále  Matej Tabák vs  David Krajčovič = vyhral Matej Tabák väčším rozdielom
2. semifinále  Radovan Gabriš vs Ladislav Holiš = vyhral Radovan Gabriš a to tesne 96:95 

Finále Matej Tabák vs Radovan Gabriš = vyhral Matej Tabák - na turnaji nenašiel premožiteľa (bude zastupovať Slovensko na najbližšom turnaji v nemeckom Essene) 
O 3. miesto. David Krajčovič vs Ladislav Holiš = vyhral Ladislav Holiš.

Hráči boli ocenený vecnými cenami... potom sa ešte žrebovali 4-ja náhodný hráči ktorý tiež dostali spoločenskú hru. 
Organizácia, ľudia, priestory hodnotím na výbornú. Budúci rok sa neváhajte  zúčastniť(Slováci hlavne ale môžu aj iný. Na turnaji bol napríklad jeden Slovinec s ktorým  som si fajn zopakoval angličtinu). Na turnaji sme našli nových členov do tímu. Budúci rok to môžeš byť práve TY Mrknutí

Zopár fotiek

Přiložené soubory Miniatury
                       

Odpovědět
#4
(15.5.2023, 9:37)Mati Napsal(a): Budúci rok sa neváhajte  zúčastniť(Slováci hlavne ale môžu aj iný. Na turnaji bol napríklad jeden Slovinec s ktorým  som si fajn zopakoval angličtinu). Na turnaji sme našli nových členov do tímu. Budúci rok to môžeš byť práve TY Mrknutí .

No, ja som sa o tom dozvedel včera, keď to sem Chmura napísal. Ale keďže deti sú choré, nešli by sme aj tak.
[-] 1x   Mati
Odpovědět
#5
Přidáno do Meetingpedie! ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




Také budu rád, když budeme vědět příští rok o něco dříve termín Mistrovství SR v Carcassonne.
    -Ale bohužel jsem se to dozvěděl náhodou a to asi 15 minut, před uveřejněním tohoto tématu... Naštvaný, no nevadí... Mrknutí

Každopádně děkujeme Radovanovi a Matimu za perfektní výkon a také samozřejmě za propagaci našeho fóra! Potlesk Potlesk Potlesk
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   hepyno, Mati
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 18. Mistrovství ČR v Carcassonne (15.10.2023) Chmura 10 172 18.9.2023, 22:48
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ Essen 5. - 8. 10. 2023 Petr Chytka 2 60 12.9.2023, 16:44
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)