CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ Mistrovství SR v Carcassonne 2023
téma založeno uživatelem Chmura - 14.5.2023, 1:41

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 hepyno 2 Mati 1
#1
Tak taký rýchly report môžem poslať.. Podrobnejší bude prídaný v 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 čoskoro moderátorom.

Turnaj prebiehal v priestoroch nákupného centra VIVO v Bratislave. Priestory fakt pekné. 
Turnaja sa zúčastnilo solídnych 48 hráčov. 
Hralo sa na 6 kôl (po 4 kole obedňajšia prestávka). Hralo sa podľa štandartných pravidiel s nasledujúcim upresnením (v zmysle aktuálnych pravidiel oficiálnych MS v Essene)
Reprezentačný tím Slovenska ktorý pôsobí na 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Na turnaj z 8-členného tímu prišli  na tento turnaj 5 členovia a to:
Matej Tabák 
David Krajčovič
Radovan Gabriš 
Matej Markuš (Mati)
Nikola Chovanová


Po 6 kole bolo poradie:
1. Matej Tabák       6 Výhier 
2. Ladislav Holiš     5 Výhier
3. Radovan Gabriš  5 Výhier
4. Dávid Krajčovič  5 Výhier
5. Matej Markuš     5 Výhier 
6. Tomáš Hrnčiar   4 Výhry
7......
10. Nikola Chovanová 4 Výhry

Do semifinále postupovali prvý 4-ja. Bohužiaľ mi to ušlo tak ako v roku 2021 kde som tiež skončil na 5 mieste a nepostúpil som do vyraďovacej fázy. 
Prvým kritériom postupu je počet bodov, druhým kritériom je súčet počtu bodov všetkých súperov hráča okrem najslabšieho (Median-Bucholz) a tretím je jeho dosiahnuté skóre zo všetkých hier. Takže na základe druhého kritéria som nepostúpil.. Nevadí

1. semifinále  Matej Tabák vs  David Krajčovič = vyhral Matej Tabák väčším rozdielom
2. semifinále  Radovan Gabriš vs Ladislav Holiš = vyhral Radovan Gabriš a to tesne 96:95 

Finále Matej Tabák vs Radovan Gabriš = vyhral Matej Tabák - na turnaji nenašiel premožiteľa (bude zastupovať Slovensko na najbližšom turnaji v nemeckom Essene) 
O 3. miesto. David Krajčovič vs Ladislav Holiš = vyhral Ladislav Holiš.

Hráči boli ocenený vecnými cenami... potom sa ešte žrebovali 4-ja náhodný hráči ktorý tiež dostali spoločenskú hru. 
Organizácia, ľudia, priestory hodnotím na výbornú. Budúci rok sa neváhajte  zúčastniť(Slováci hlavne ale môžu aj iný. Na turnaji bol napríklad jeden Slovinec s ktorým  som si fajn zopakoval angličtinu). Na turnaji sme našli nových členov do tímu. Budúci rok to môžeš byť práve TY Mrknutí

Zopár fotiek

Přiložené soubory Miniatury
                       

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 18. Mistrovství ČR v Carcassonne (15.10.2023) Chmura 10 174 18.9.2023, 22:48
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ Essen 5. - 8. 10. 2023 Petr Chytka 2 60 12.9.2023, 16:44
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)