CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 18. Mistrovství ČR v Carcassonne (15.10.2023)
téma založeno uživatelem Chmura - 23.5.2023, 23:29

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 6 šmoula 1 TenSob_ 1 Žabža 1
#1
18. Mistrovství ČR v Carcassonne

Tak už máme termín letošního již 22. ročníku Deskohraní, které se bude 14. - 22. října. No a v rámci Deskohraní se také koná 18. mistrovství ČR v Carcassonne.

-Mistrovství ČR v Carcassonne proběhne v neděli 15. října 2023 od 9:00 do 17:00 hodin v

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

 
-Další informace, zde budou průběžně aktualizovány. Mrknutí


ODKAZ na propozice: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Bumsakalaka
#2
Deskohraní a samozřejmě i Mistrovství ČR v Carcassonne se ze svého tradičního místa (Tyršův dům, Újezd 40, Praha 1 – Malá Strana) stěhuje do "nových prostor" Národní knihovny v rozsáhlém komplexu budov Klementina. Festival se tak přesouvá na opačný břeh Vltavy hned za Karlův most! Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Koukám

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

a 18. MČR je tam uvedeno na 15.10.2023 viz. screenshot. Tak teď nevím s čím počítat. 🤔

[Obrázek: EXmIxJQ.png]
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
Ano tak to je dobrá otázka...
 ...nicméně jsem organizátorům zaslal následující E-mail s dotazem, zda se nejedná o chybu!

"Dobrý den,
Chtěl bych se touto cestou optat zda bude 18. mistrovství republiky v Carcassonne opravdu v pátek 15.10.2023 od 9:00 hodin, tak jak to máte na internetových stránkách Deskohraní? Všechny minulé ročníky bylo tato akce o víkendu než ve všední den. Rád bych věděl, jestli se nejedná o nějakou chybu... pro mě by to znamenalo vzít si volno ze zaměstnání!

Děkuji za vaši odpověď ..."


Tak uvidíme co přijde za odpověď... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   peťul, TenSob_
Odpovědět
#5
(4.9.2023, 17:33)Chmura Napsal(a): Ano tak to je dobrá otázka...
 ...nicméně jsem organizátorům zaslal následující E-mail s dotazem, zda se nejedná o chybu!

"Dobrý den,
Chtěl bych se touto cestou optat zda bude 18. mistrovství republiky v Carcassonne opravdu v pátek 15.10.2023 od 9:00 hodin, tak jak to máte na internetových stránkách Deskohraní? Všechny minulé ročníky bylo tato akce o víkendu než ve všední den. Rád bych věděl, jestli se nejedná o nějakou chybu... pro mě by to znamenalo vzít si volno ze zaměstnání!

Děkuji za vaši odpověď ..."


Tak uvidíme co přijde za odpověď... Myslí si svoje

Já myslím, že 15. 10. je neděle. To P před datumem je odkaz na propozice.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
(5.9.2023, 8:06)Žabža Napsal(a): Já myslím, že 15. 10. je neděle. To P před datumem je odkaz na propozice.

  Šokován A sakra, tak koukám, že jsem se díval na špatný měsíc....

 Máš úplnou pravdu!

[Obrázek: ECbnm5k.jpg]
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   TenSob_, Žabža
Odpovědět
#7
Přihlašování spuštěno  Oslava
[-] 3x   Chmura, Mati, TenSob_
Odpovědět
#8
A kohoze to tam stojanek jest?
Odpovědět
#9
(18.9.2023, 12:11)Bumsakalaka Napsal(a): A kohoze to tam stojanek jest?

Na obrázku je Vildy stojánek. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Ked to vies precitat :)
No ale u vas sa to zide, kedze majstrovstva sveta ako jediny na svete hrate strategicky variant s troma kartickami.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ Essen 5. - 8. 10. 2023 Petr Chytka 2 60 12.9.2023, 16:44
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ Mistrovství SR v Carcassonne 2023 Chmura 4 82 16.5.2023, 0:10
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)