CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Archa úmluvy - výroba kartičiek
téma založeno uživatelem p_stano - 4.2.2024, 17:05

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Jan Groot 1 p_stano 3
#1
Archa úmluvy - výroba kartičiek

Rád by som si k Arche úmluvy dorobil niektoré rozšírenia. Som v tomto nováčik. Mám nejaké skúsenosti s výrobou PnP hier, ale to boli vždy kartové, bez kartónový dielikov.
Existuje nejaká možnosť objednať si čisté kartičky s potlačou zadnej strany s A-čkom (ako pre niektoré iné verzie na cundco.de)?
Prípadne akú inú techniku by ste odporučili?
[-] 1x   Bumsakalaka
#2
Ahoj, nějaké drobné zkušenosti by byly...

-Bohužel prázdná plata s originální zadní stranou s A-čkem se nevyrábějí, takže ani Cundco je nemá ve své nabídce. Smutný  Takže ti bohužel nezbývá nic jiného než si sehnat další hru a použít její kartičky na výrobu potřebných rozšíření. Já osobně jsem to řešil stejným způsobem. Při výrobě fanouškovských rozšíření přelepuji originální kartičky novými obrázky, které si nechávám vytisknout v Copycentru na profesionálním tiskařském stroji na 100 gramový lesklý papír. Při troše cviku pak nejde rozeznat co jsou originální a co vyrobené kartičky...

Jak na to najdeš ZDE:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Případně, když budeš mít zájem, mohu po domluvě na některém z našich srazů předvést jak na to!  Mrknutí

Tady je odkaz na finské stránky, kde Archu ještě prodávají:
ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



PS: Do přílohy jsem vložil obrázek pro tvoji inspiraci, jak může po nějakém čase vypadat takový "Big box". Cool

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Jan Groot, p_stano
Odpovědět
#3
Ďakujem za odpoveď a linky. Kým som napísal, preštudoval som to tvoje vlákno, len som dúfal, že sa nájde "zázračná skratka", ako sa dostať ku dielikom s A-čkom Usměvavý
Budem teda zháňať ďalšie hry a prelepovať obojstranne.

Ten tvoj Big Box je "iná liga" Palec nahoru , ale postupným tréningom sa tam snáď niekedy prepracujem aj ja...
[-] 2x   Bumsakalaka, Chmura
Odpovědět
#4
Len pre informáciu - kontaktoval som to fínske vydavateľstvo, ktoré vydalo spomínanú, doteraz dostupnú Nordic version s otázkou, či by vedeli dodať aj iba prázdne kartičky s potlačou zadnej strany s A-čkom, ako sa dá kúpiť pre základnú hru.
Odpovedali mi, že nič také nemajú k dispozícii, ani sa to nechystajú dodávať. Neočakával som inú odpoveď, ale aspoň s kľudným svedomím môžem túto možnosť považovať za uzavretú...
[-] 2x   Bumsakalaka, Chmura
Odpovědět
#5
Thanks for the tip. I bought three copies Arc of the Covenant in Finland 🤗
[-] 2x   Bumsakalaka, Chmura
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Carcassonne ARCHA ÚMLUVY-vnitřek krabice Chmura 7 79 23.4.2024, 10:51
Poslední příspěvek: Chmura
DÍLNA Magnetické skladanie kartičiek Mati 8 73 9.10.2023, 18:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  DÍLNA Archa úmluvy - Tunel Chmura 4 107 25.4.2023, 13:28
Poslední příspěvek: larsa85
  DÍLNA Na aké okraje karticiek si spominate vo fan rozsireniach? Bumsakalaka 13 1 312 31.5.2021, 10:13
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  DÍLNA Archa úmluvy FIGURKA Chmura 0 1 287 4.4.2017, 13:47
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)