CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
NOVE Rozsirenie Klastory


téma založeno uživatelem Buntaro - 15.4.2014, 18:32 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Buntaro 3 Eldenroot 14 endomame 4 lesiak 3 LukyBil 1 PepaN6680 1 PesBobes 1 peťul 2 Tomáš 1
#11
(30.10.2014, 23:26)Tomáš Napsal(a): A mohu se zeptat, odkud jsi belgickou verzi objednával? Díky Usměvavý

Jaj, som zabudol napisat :) ,  jasne, na carcassone central forum : ponukal to chlapik SRBO v Holandsku, tak som mu napisal a dohodli sme sa na platbe cez paypall €7,50 (to je uz aj s postou na slovensko ), poslal mi to relativne rychlo, takze uplna spokojnost.

link :

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

lesiak, hrdý člen Carcassonne FORUM od 14.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#12
Super, díky za info! Nevěděl jsem o tom
Odpovědět
#13
(30.10.2014, 23:38)lesiak Napsal(a):
(30.10.2014, 23:26)Tomáš Napsal(a): A mohu se zeptat, odkud jsi belgickou verzi objednával? Díky Usměvavý

Jaj, som zabudol napisat :) ,  jasne, na carcassone central forum : ponukal to chlapik SRBO v Holandsku, tak som mu napisal a dohodli sme sa na platbe cez paypall €7,50 (to je uz aj s postou na slovensko ), poslal mi to relativne rychlo, takze uplna spokojnost.

link :

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Ahoj, díky za info. Myslíš, že by to šlo přes Tebe objednat? Nebo co to naskenovat a pověsit tu?
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#14
Budu objednávat (asi se přidá i @smoula, nevím, počkám zdali mi odepíše)...
[-] 1x   endomame
Odpovědět
#15
(31.10.2014, 9:30)Eldenroot Napsal(a): Budu objednávat (asi se přidá i @smoula, nevím, počkám zdali mi odepíše)...

Já bych se tedy přidal :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#16
Ok, vecer se ozvu SZ. Nejsem ted doma
Odpovědět
#17
ja by som sa tiež pridal, záleží aké by bolo poštovné potom na Slovnesko
Odpovědět
#18
Zjisti kolik je posta z CR do SR pokud se chces pridat. V tvem pripade by asi bylo levnejsi to vzit primo od prodejce
Odpovědět
#19
Měl bych také zájem ;)
Odpovědět
#20
Kdo má zájem, nechŤ mě kontaktuje soukromou zprávou. A Ať napíše tyto informace:
- bydliště
- kolik kusů
- jak budete platit

bez toho nebudu na SZ reagovat

EDIT:
Uzavření objednávek v sobotu (1.11.) v 9:00 hodin
[-] 1x   ZH6
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Opevnené rumunské kláštory - nové rozšírenie Bumsakalaka 0 416 19.4.2026, 12:41
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Nové oficiálne rozšírenie 4 ročné obdobia - Jar Bumsakalaka 1 85 26.4.2024, 11:35
Poslední příspěvek: Mati
  Padacie mosty - nové rozšírenie Carcassonne Bumsakalaka 5 116 3.11.2023, 18:04
Poslední příspěvek: Chmura
  Nové mini rozšírenie "Ochranné pásmo" pracovný preklad Bumsakalaka 5 307 30.8.2023, 22:19
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Rieka (Nová edícia) samostatne ako mini rozšírenie v predaji Bumsakalaka 0 49 9.2.2022, 0:18
Poslední příspěvek: Bumsakalaka



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)