CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO Geekmarket
téma založeno uživatelem 0Marty0 - 3.8.2016, 14:02

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 carols 1 Chmura 2 Eldenroot 5 Karel 2 PetrM 1
#1
Máte někdo zkušenosti s Geekmarketem? Funguje to jako klasický bazar kdy po kliknutí na koupit si vše domlouvám s prodávajícím nebo se to řeší přes ně? Díky :)
#2
Ahoj, Geekmarket funguje jako bazar, ale s tím, že BGG.com je prostředníkem, který spíše jen provozuje web a dohlíží na dodržování pravidel. Komunikace probíhá výlučně přes tuto platformu. Adresu zadáš při potvrzení objednávky, prodávající má pak 72 hodin na to, aby to potvrdil. V opačném případě se obchod automaticky ruší. Doporučuji mít PayPal a platbu výhradně přes něj z důvodu bezpečnosti.

Osobně jsem nakupoval alespoň již 6x za poslední rok a vždy bez problému. Mohu doporučit!
[-] 1x   0Marty0
Odpovědět
#3
(3.8.2016, 15:46)Eldenroot Napsal(a): Ahoj, Geekmarket funguje jako bazar, ale s tím, že BGG.com je prostředníkem, který spíše jen provozuje web a dohlíží na dodržování pravidel. Komunikace probíhá výlučně přes tuto platformu. Adresu zadáš při potvrzení objednávky, prodávající má pak 72 hodin na to, aby to potvrdil. V opačném případě se obchod automaticky ruší. Doporučuji mít PayPal a platbu výhradně přes něj z důvodu bezpečnosti.

Osobně jsem nakupoval alespoň již 6x za poslední rok a vždy bez problému. Mohu doporučit!

Tak jsem do toho šel. PayPal si zakládat nebudu, snad se nic nepod*lá :D
Odpovědět
#4
Ahoj,
stalo se mi, že jsem na GeekMarketu objednal Carcassonne: King and Scout, verze: Carcassonne: König & Späher (German first edition) (2003).

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

se skládá z 5 kartiček ke hře Carcassone: lovci a sběrači a 7 kartiček Carcassonne původní verze.
Dostal jsem pouze 5 kartiček ke hře Carcassone: lovci a sběrači. Po prodávajícím jsem požadoval zbytek a odpověď mi přišla Šokován :
překlad "na jedné straně krabičky je Späher a na druhý straně König, tak co chci, nic jiného nedostanu" Fuška
Máte někdo skušenosti, případně rady jak dál postupovat? Mám se obrátit na administrátora?
Díky za rady
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#5
Rozumím problému, ale nechápu! Jedná se přece o jedno balení, akorát to má různé nápisy a obrázky z obou stran. Myslí si svoje
-Určitě se obrať na Admina doufám, že bude vědět co s tím.

Rada za mě:
-Trval bych na tom, že balení obsahuje 5 kartiček ke hře Lovci a sběrači (rozšíření Zvěd) a 7 kartiček ke hře Carcassonne (rozšíření král). Tudíž, že nedodali zboží kompletní!

-Nevím jak to mají na jejich stránkách inzerované, ještě bych to pro jistotu skontroloval! Na ktré straně došlo k omylu.

Každopádně držím palce, aby vše dobře dopadlo! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
To mě mrzí. Určitě se obrať co nejdříve na vedení GeekMarketu. Dej nám pak vědět, jak jsi dopadl. Držím palce!
Odpovědět
#7
Eldenroot is right, I had no discomfort, I use paypal and each time get the honest sellers. I hope everything will be fine.
Odpovědět
#8
(18.4.2018, 10:22)Karel Napsal(a): Ahoj,
stalo se mi, že jsem na GeekMarketu objednal Carcassonne: King and Scout, verze: Carcassonne: König & Späher (German first edition) (2003).

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

se skládá z 5 kartiček ke hře Carcassone: lovci a sběrači a 7 kartiček Carcassonne původní verze.
Dostal jsem pouze 5 kartiček ke hře Carcassone: lovci a sběrači. Po prodávajícím jsem požadoval zbytek a odpověď mi přišla Šokován :
překlad "na jedné straně krabičky je Späher a na druhý straně König, tak co chci, nic jiného nedostanu" Fuška
Máte někdo skušenosti, případně rady jak dál postupovat? Mám se obrátit na administrátora?
Díky za rady

Sice jsem vrátil kartičky a prodejkyně mě vrátila peníze včetně poštovného, ale stejně jsem tratil za převod a příjem Kč z Eura. Poučení pro příště. Smutný
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět
#9
Peníze za převod nejsou účtovány při platbě kartou přes online platební bránu a při platbě přes PayPal pokud prodejce příjme na sebe poplatky, jinak bohužel... Mrzí mě, že to tak dopadlo. Tak příště l, nezoufej!

P.S. bohužel změnu kurzu a poštovné člověk neovlivní :(
Odpovědět
#10
To mě mrzí přijde mě to jako velice nesolidní a neprofesionální jednání ze strany GeekMarketu! Naštvaný Naštvaný Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)