CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Různá rozšíření
téma založeno uživatelem Sleepy - 17.1.2015, 12:15

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
BloBlo 8 Bombe 2 borks 2 C6H6 1 Chmura 35 Curuj 2 Danilka 1 Eldenroot 10 endomame 1 FRANTIK 1 GinBook 3 gowery 3 Jana.Zat 6 Joachim 10 1 Katka Slaninová 1 Neuge 1 Pejdos 2 PesBobes 3 PetraP 1 PetrM 1 peťul 9 pripluv 8 rpo7 1 SKAM 4 Sleepy 5 šmoula 10 tazatel 3 xSiskaA 5
#1
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, když mám panáčka postaveného ve městě Carcassonne na tržišti to podle pravidel znamená, že jej mám postavit na konci hry na louku. Louku si můžu vybrat podle svého rozhodnutí? Nebo jak poznám na kterou louku?
#2
Zdravím,

dají se sehnat někde česká pravidla na rozšíření Velikonoční zajíček, Věštec a Městské brány? Děkuji za info
#3
Zdravím nevím jestli tato otázka tu už padla. Když hraji z rozšířením Kolo Osudu a Věž. Když nastane situace Mor na Kole osudu (mám odebrat jednu figurku z krajiny). Můžu si vzít Figurku, která blokuje věž?
#4
(14.11.2017, 19:24)Chmura Napsal(a):
(14.11.2017, 18:58)Jana.Zat Napsal(a): Zdravím nevím jestli tato otázka tu už padla. Když hraji z rozšířením Kolo Osudu a Věž. Když nastane situace Mor na Kole osudu (mám odebrat jednu figurku z krajiny). Můžu si vzít Figurku, která blokuje věž?

 Myslím, že tato otázka zde ještě nepadla! (Mimochodem je to dobrá otázka.) -Odebrání vlastní figurky z věže nic nebrání.
Vlastní figurku z vrcholu věže lze odebrat (v případě, že dojde-li prasátko na Kole Osudu do výseče mor). Musíš si ale uvědomit, že tvoje figurka, která byla chráněna figurkou na věži ochranu již mít nebude a protihráč může nyní na věž umístit další dílek věže (a zajmout tak tvoji figurku).

-Nelze v žádném případě odebrat žádnou figurku ze "stupátka" Kola osudu! 
Tak to se mi libí,  že ta figurka není zablokovaná definitivně.
#5
Zdravím, chtěla jsem se zeptat. Setkala jsem se s kartičkou Baba Jaga (ruské pohádky), bohužel nikdo od nás neví jak se tato kartička hraje. Na carpedii. jsou popsané ostatní a Baba JHagu jsem nenašla. můžete mi prosím poradit?
#6
(8.2.2018, 12:40)pripluv Napsal(a): Je to ono?

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Ano mockrát děkuji



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Kupci a stavitelé Joachim 10 14 5 214 16.4.2022, 23:53
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Katapult Losos 6 1 554 10.2.2020, 17:10
Poslední příspěvek: LunarHexagon
  PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Kruhy v obilí Chmura 4 2 008 8.11.2019, 16:28
Poslední příspěvek: Eldenroot
  PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Hostince a katedrály Gabča Halasová 7 3 338 26.2.2019, 22:20
Poslední příspěvek: Chmura
  PRAVIDLA-VYŘEŠENO DOTAZY NA PRAVIDLA - Rozšíření OPAT (Nová edice) Katka Slaninová 10 2 840 16.2.2019, 20:10
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)