CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne 3: Big Box 7 MINDOK vs HIG aneb co je špatně!
téma založeno uživatelem Chmura - 21.10.2022, 18:54

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 7 Kamzik 1 Mati 1 mrchamrcha 3 PetrM 1 Sandrus90 1 Silveralius 3 Skubin 1 šmoula 4
#1
Hmm tak to je celkem škoda... protože u mě ve středu přistál Big Box 7, ale od mindoku Smutný a s vadou, na kterou mě upozornil @šmoula , což jsem nevěděla, protože jsem důkladně neprohlížela, ale byla jsem zklamaná z toho, že mi právě přišly ty kartičky podobné z modrého Big Boxu.
A teď nevím co s tím - prodat ten nový - dokud není dotknutý a koupit si přes německé stránky? 
Vrátit mi to asi nevezmou, když je už horní fólie z krabice pryč co? Kupovala jsem na stránce 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

 , kde mají německé rozšíření a další produkty z

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Smutný , ale jo mají to z mindoku, když jsou české pravidla Smutný

No fakt nevím co s tím teď - tím, že mám Jubilejní edici a rozšíření už s C3 - chtěla jsem původně ten nový big box 7 2022 s tím, že uvažuji o tom, že z modrého bych kartičky si nechala na přelepení na rozšíření, které jste vytvořili...

Ale teď nevím...
Jak byste to volili vy??? Co byste nyní udělali???
Sandruš  [Obrázek: pink-meeple.png]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Samolepky na figurky pro big box 2017 Chmura 0 26 30.11.2023, 12:45
Poslední příspěvek: Chmura
  Testování nových rozšíření HIG Chmura 6 129 21.10.2023, 20:29
Poslední příspěvek: olna55
  Mindok release timeline / Časový plán vydání Mindok Scott 0 41 26.1.2023, 21:44
Poslední příspěvek: Scott
  Dřevěné bodovací vlaječky HIG-špatně nabarveno Weetek23 8 162 31.12.2021, 1:41
Poslední příspěvek: Chmura
  Big Box 2017 - Inserter Silveralius 3 1 033 8.8.2020, 17:27
Poslední příspěvek: Silveralius



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)