CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 10. Jubilejní (týdenní) Carcassonne sraz
téma založeno uživatelem šmoula - 12.4.2022, 21:43

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Anilvap 1 Bumsakalaka 9 Chmura 6 danka 6 DMU 1 Eldenroot 1 Fanny 5 Kamzik 6 Mati 5 Petr Chytka 1 radohu_ 1 Ronnie 1 Skubin 4 šmoula 7 Žabža 1
#1
Tak tenhle sraz vypadá opravdu skvěle!  Zamilovaný Posouváte to úplně na novou úroveň!  Hvězda Potlesk
Odpovědět
#2
To je vlastně i můj případ... dovolenou už mám rezervovanou a ta moje o podobném nápadu ani slyšet nechce...  Trápení
Odpovědět
#3
@Bumsakalaka  Také mi to tak přijde, bohužel ale ne všem... 
@Chmura Aktivně jsem nad tím přemýšlel, ale řešil jsem nejdříve stěhování z domu a pak opět domů a nějak nebyli síly (škoda slov)  Zmatený

Každopádně věřím, že deskovkářská komunita a obzvlášť ta carcassonne je nesmrtelná a jednoho dne to opět vyjde!  Chamtivý Spokojený
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#4
(7.8.2022, 11:38)danka Napsal(a): Pro všechny kteří ještě s účastí váhají, posíláme pár motivačních fotek. O medaile a trofej se bude hrát v úterý, meeplovské bonbony už rychle mizí Usměvavý

Tak ten pohár je trochu jiný level! Skvělá práce!  Potlesk   ​​​​​​​ Zamilovaný
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 13. Carcassonne (týdenní) sraz Děčínský Sněžník Petr Chytka 42 1 729 28.9.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)