CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Pochlubte se - pošta


téma založeno uživatelem Eldenroot - 10.4.2015, 19:57 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 4 15pali09 1 adahy 42 alienated182 1 Amantius 1 Anilvap 2 arquero 1 Asusik 10 BigBoss 1 BlendeG 1 Bombe 2 Budulman 1 Bumsakalaka 111 Chmura 472 CryingOnion 3 Curuj 16 danka 3 DMDGraaff010 1 Drewie 13 dwarfik1 1 Eldenroot 148 endomame 12 Fanny 36 faustyn 2 GinBook 2 hanus1992 1 hepyno 12 Ivča 6 Jan Groot 3 Jana.Zat 2 jk8 2 Kamzik 46 Karel 8 Knorovi 6 Losos 3 lucy 1 lukas123 1 LukasK 2 LukyBil 2 LunarHexagon 4 Masery 1 Mati 20 Mato 3 maxpax318 1 Miroslav Váša 8 Mroj 9 Mrs.nick 8 oludek2 7 Patricus 2 PepaN6680 3 PesBobes 29 Petr Blanc 5 Petr Chytka 40 Petr Hájek 27 PetrM 62 peťul 20 PHeY 8 pripluv 4 Sandrus90 24 SantiCM_90 1 Scott 1 senatko 3 Silveralius 25 skautik 2 Skubin 37 šmoula 74 Tbudko 1 TGD 9 Tomáš 6 TomasZez 13 vasek2 1 Weetek23 10 xwinte00 12
Ještě před odjezdem na dovolenou se mě podařilo sehnat Carcassonne: Ukázkovou hru 2.0 v češtině a to za pouhých 180,- Kč! Cool
No nekupte to! Velký úsměv

-Nikde se mě nepodařilo až do této chvíle zjistit, že MINDOK tuto verzi vydal také v českém jazyce. Myslí si svoje
-Alespoň budou pěkné fotečky do naší Carcapedie! Vítěz

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Co dodat - když se daří, tak se daří! Pěkný úlovek!
Odpovědět
Je dobře, že dotyčný nevěděl co má... vsadím se, že by se to tady prodalo i za několika násobek.  Vítěz

Jinak škoda, že je Ostrava tak daleko... ušetřil by si 50,- a to by byl teprve úlovek  ROFL
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
(11.9.2019, 8:42)Skubin Napsal(a): Je dobře, že dotyčný nevěděl co má... vsadím se, že by se to tady prodalo i za několika násobek.  Vítěz

Jinak škoda, že je Ostrava tak daleko... ušetřil by si 50,- a to by byl teprve úlovek  ROFL

 
To určitě ano, protože na e-Bay je tato hra prodávaná i více jak za pětinásobek ceny než za kterou jsem ji zakoupil já! Takže si myslím, že to byl velice dobrý kup!  A navíc ještě české vydání o kterém jsem neměl ani páru, že vyšlo.Vítěz
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, Karel
Odpovědět
Velmi krásný úlovek a za hubičku.

Ono když to tak pozoruji i u ostatních her vydaných Mindokem, tak většina (ne-li všechny) dostaly promo materiál i v CZE (sice omezené množství).

Za to Mindoku tleskám a moc děkuji!
Odpovědět
Tak pokud by někdo chtěl mít podobné štěstí jako @Chmura, tak tady je Demo Spiel zatím za 2,5 Euro Peníze

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Eldenroot, Skubin
Odpovědět
Tak se taky musim pochlubit nejakym tim novym prirustkem

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
Wau, tak tomu říkám paráda!
Odpovědět
Blahopřeji k rozšíření tvojí sbírky! Potlesk Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
Ten pan perníček je opravdu super klika!  Palec nahoru Potlesk

...malinko si dovolím závidět  Potichu Smíšek
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
Pochlubte se - Odehrané hry (kombinace rozšíření) Chmura 174 36 948 9.2.2026, 17:37
Poslední příspěvek: Derrick
  Pochlubte se - Carcassonne Booster Pack Weetek23 4 47 4.12.2025, 22:24
Poslední příspěvek: šmoula
Pochlubte se - S kým hrajete? Chmura 58 15 375 16.7.2024, 6:11
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Pochlubte se - pošta NEJDE! Chmura 29 8 988 27.3.2021, 22:43
Poslední příspěvek: Silveralius
Pochlubte se - Co největší hrou Petr Blanc 16 10 214 28.8.2018, 10:47
Poslední příspěvek: Karmyn



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)